ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

حفره امنیتی جدید اندروید

  اخیرا حفره امنیتی جدیدی در سیستم عامل اندروید کشف شده که با ضبط محتویات نمایشگر گجت‌های کاربران، از آن‌ها کلاه‌برداری می‌کند. این حفره از سوی شرکت امنیت سایبری MVR InfoSecurity کشف شده است و در نسخه‌های 5.0 تا 7.1 اندروید وجود دارد. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، این حفره امنیتی کاربران را

نوکیا: تعداد موبایل های اندرویدی آلوده به ویروس در حال افزایش است

در حالی که طی ماه های گذشته باج افزاری چون WannaCry در حوزه رایانه های رومیزی حسابی سر و صدا به پا کرده بود، واحد امنیت اطلاعات نوکیا در جدیدترین گزارش خود افشا کرده که ویروس ها در میان موبایل های اندرویدی نیز در حال گسترش هستند.    

کپی کردن مخفیانه فایل های کاربران توسط یک ضدویروس

          ظاهرا ادعاهای برخی متخصصان و کارشناسان در مورد سرک کشیدن ضدویروس کاسپراسکی به رایانه‌های کاربران بیراه نبوده و این برنامه امنیتی فایل‌هایی را بدون اجازه جابجا کرده است.    

بدافزار زئوس از طریق کانال‌های تلگرام ایرانی‌ به موبایل‌ها راه پیدا کرد

     ویروس زئوس اکنون از طریق بستر محبوب این روزهای کاربران ایرانی یعنی تلگرام راه خودش را به کانال‌ها و گروه‌های ایرانی باز کرده و در حال آلوده‌سازی موبایل کاربران ایرانی است.ویروس زئوس سال‌هاست اطلاعات مالی و شخصی کاربران را می‌دزد.

باج‌افزار Bad Rabbit از ابزارهای NSA بهره‌ برد

  اطلاعاتی به‌دست‌آمده که بهره‌برداری باج‌افزار «Bad Rabbit» از ابزارهای «NSA» را نشان می‌دهد و ارتباط ویژه‌ای بین این بدافزار و «Petya» نیز وجود دارد.  

بدافزار و ویروس جدید با وعده اینترنت رایگان

   ویروسی(بصورت لینک بدافزار) در تلگرام در حال پخش است که با وعده اینترنت رایگان به محض اینکه کلیک کنید از شارژتان می دزدد.

هکرها اطلاعات میلیون ها کاربر اینستاگرام را فاش کردند

  باگ امنیتی که اخیرا بر روی رابط برنامه نویسی اینستاگرام یافت شده به هکرها اجازه داده است که به اطلاعات کاربران سرشناس دسترسی پیدا کنند.    

بازی 48 ساعته نهنگ آبی

      بازی آنلاین نهنگ آبی،اين بازي خطرناک تر از نهنگ آبي است!

هشدار مرکز ماهر استفاده از ایمیل جعلی رستاخیز

   هشدار مرکز ماهر؛شیوع باج گیر سایبری جدید در کشور/ استفاده از ایمیل جعلی «رستاخیز»

اشتباهاتی که باعث مي‌شود هک شويد

    به تازگي شهيندخت ملاوردي، دستيار ويژه رئيس‌جمهور در امور حقوق شهروندي، در توييترش از هک شدن تمامي حساب‌هاي کاربري خود ازجمله تلگرام خبر داد.اين نگراني براي همه ما وجود دارد اما چه كارهايي باعث اين ماجرا مي‌شود؟