ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

بدافزاری که هر آنتی ویروسی جلودار آن نیست

یک بدافزار که آنتی ویروس غیر اورجینال جلودار آن نیستند، شیوع پیدا کرده است.

حمله بدافزارها به رایانه‌ها و آیفون هم سرایت کرد

 وب سایت هکر نیوزاعلام کرد، حملات بدافزارها، باج افزارها و ویروس‌های رایانه‌ای که در سال ۲۰۱۷ در مقایسه با سال‌های گذشته به بیش‌ترین حد خود رسیده بود، حالا بر اساس تازه‌ترین تحقیقات صورت گرفته، پیش‌بینی شده است که سال جاری میلادی حملات سایبری توسط بدافزارهای جدید رکورد خواهند زد.

باتری‌های موبایل را دور نیندازید

متخصصان فناوری معتقدند که دستگاه‌های مجهز به باتری لیتیوم یونی را نباید دور انداخت زیرا این باتری‌ها می‌توانند آتش بگیرند.

مواظب ویروس تلگراب روی تلگرام باشید

محققان امنیتی بدافزاری به نام تلگراب / telegrab را روی نسخه دسکتاپ تلگرام پیداکرده‌اند.

فریب نخورید تلگرام سیاه مشکل امنیتی دارد

کارشناس امنیتی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ، نصب آنتی‌ویروس‌های معتبر را که اصل بوده و در ایران نمایندگی دارند بهترین راه برای جلوگیری از آلودگی به برنامه‌های مخرب دانست تا درصورت بروز مشکل بتوان به آن‌ها مراجعه کرد. صرفا حضور یک اپلیکیشن در مارکت‌های آنلاین نمی‌تواند تضمین‌کننده

پیشنهاد های امنیتی برای افزایش امنیت موبایل بانک ها

 پیشنهاد های امنیتی برای افزایش امنیت موبایل بانک ها

امکان ردیابی کاربران با فیلترشکن معروف

یک پژوهشگر فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی یک حفره امنیتی جدیدی را در اپلیکیشن فیلترشکن معروف Hotspot Shield کشف کرده که علیرغم تصور عموم مردم، می‌تواند موقعیت مکانی نقطه اتصال کاربران متصل به اینترنت را ردیابی کند.

نشانه های آلوده شدن سیستم عامل اندروید به بدافزار

چگونه می‌توانیم بفهمیم که موبایل اندرویدی ما به ویروس آلوده شده است؟ آیا هر کندی عملکرد در گوشی اندرویدی خود را می‌توانیم به ویروس نسبت دهیم؟ چند راهکار برای تشخیص این مسئله و سپس رفع مشکلات ناشی از بدافزار‌ها و ویروس‌ها وجود دارد؟

لینک تماس صوتی و تصویری تلگرام ویروس است

یک لینک در گروه‌های تلگرامی منتشر شده که کاربران را به دانلود سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام دعوت می‌کند؛ ظاهرا این لینک ویروس بوده و به کاربران توصیه می‌شود برروی آن کلیک نکرده و به‌روزرسانی‌ها و قابلیت‌های تلگرام را تنها از مارکت‌های معتبر و یا وب‌سایت این شرکت دانلود کنند.

مراقب بدافزار تبلیغات یوتیوب باشید

در حالی که صدها ارز مجازی در بازار حضور دارد ولی در این بین بیت کوین به خاطر نوسانات قیمت شدیدش در راس توجهات قرار گرفته است.