ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

هک کارت‌های بانکی مشتریان رستورانی زنجیره‌ای!

     هک کارت‌های بانکی مشتریان رستورانی زنجیره‌ای! محققان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که هکرها در چند سال اخیر با هک دستگاههای پرداخت پوز(POS) مستقر در یکی از رستوران‌های سیار زنجیره‌ای در آمریکا اطلاعات کارت‌های اعتباری و بانکی مشتریان را به سرقت ببرند.

باگ امنیتی مودم‌های اینترنتی به هکرها کمک می‌کند!

    باگ امنیتی مودم‌های اینترنتی به هکرها کمک می‌کند! کارشناسان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که یک باگ امنیتی در روترهای اینترنت وای فای ساخت شرکت TP Link وجود دارد که نفوذ هکرها به اطلاعات کاربران موردنظرشان را تسهیل می‌کند.  

یک نوجوان سایت اپل را به خاطر استخدام هک کرد

   یک نوجوان سایت اپل را به خاطر استخدام هک کرد یک نوجوان استرالیایی به امید این‌ که شرکت اپل او را استخدام کند، اقدام به هک کردن سایت آن کرد.

فلش مموری غیرقابل هک

     فلش مموری غیرقابل هک یک شرکت تجاری از تولید حافظه فلش خبر داده که کاملاً غیر قابل هک است و باز کردن آن تنها توسط مالک این حافظه ممکن است.    

کاربران آیفون مواظب جاسوس‌افزار جدید باشند.

     کاربران آیفون مواظب جاسوس‌افزار جدید باشند.  به تازگی گزارش‌های جدیدی از سوی کارشناسان امنیتی منتشر شده که نشان دهنده خطرات گسترده یک جاسوس‌افزار جدید در گوشی‌های آیفون است.

فیسبوک پسورد ایمیل کاربران را درخواست می‌کند!

  فیسبوک پسورد ایمیل کاربران را درخواست می‌کند! گزارشی جدید نشان می دهد فیس بوک برای احراز هویت حساب های کاربری برخی از کاربران تازه وارد، پسورد ایمیل آنها را درخواست می کند.

گوگل فوتوز به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است.

    گوگل فوتوز به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است گوگل اعلام کرده است که اپلیکیشن گوگل فوتوز (Google Photos) بر روی سیستم عامل اندروید را تحت تاثیر یک آسیب پذیری امنیتی به حالت تعلیق درآورده است.  

گوشی های اندرویدی دیگر نیازی به کلمه عبور ندارند

    گوشی های اندرویدی دیگر نیازی به کلمه عبور ندارند کاربران نسخه های قدیمی سیستم عامل اندروید این بار دلیل محکمی برای بارگذاری تازه ترین نسخه های این سیستم عامل دارند، زیرا با این کار دیگر نیازی به استفاده از کلمات عبور ندارند.

چگونگی رمزگذاری روی گوگل‌کروم.

    چگونگی رمزگذاری روی گوگل‌کروم یکی از راه‌هایی که از دسترسی افراد غریبه و سایر کاربران به تاریخچه جست وجوهای اینترنتی کاربران رایانه جلوگیری می‌کند، رمزگذاری برای مرورگر اینترنتی مورد استفاده آنهاست.

هک شدن اطلاعات 15 میلیون کاربر 500pix

    هک شدن اطلاعات 15 میلیون کاربر 500pix اطلاعات نزدیک به 15 میلیون کاربر این وب سایت تابستان گذشته توسط هکرها به سرقت رفته است. رخدادی که کسی متوجه آن نشده بود.