ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

کاربران آیفون مواظب جاسوس‌افزار جدید باشند.

     کاربران آیفون مواظب جاسوس‌افزار جدید باشند.  به تازگی گزارش‌های جدیدی از سوی کارشناسان امنیتی منتشر شده که نشان دهنده خطرات گسترده یک جاسوس‌افزار جدید در گوشی‌های آیفون است.

فیسبوک پسورد ایمیل کاربران را درخواست می‌کند!

  فیسبوک پسورد ایمیل کاربران را درخواست می‌کند! گزارشی جدید نشان می دهد فیس بوک برای احراز هویت حساب های کاربری برخی از کاربران تازه وارد، پسورد ایمیل آنها را درخواست می کند.

گوگل فوتوز به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است.

    گوگل فوتوز به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است گوگل اعلام کرده است که اپلیکیشن گوگل فوتوز (Google Photos) بر روی سیستم عامل اندروید را تحت تاثیر یک آسیب پذیری امنیتی به حالت تعلیق درآورده است.  

گوشی های اندرویدی دیگر نیازی به کلمه عبور ندارند

    گوشی های اندرویدی دیگر نیازی به کلمه عبور ندارند کاربران نسخه های قدیمی سیستم عامل اندروید این بار دلیل محکمی برای بارگذاری تازه ترین نسخه های این سیستم عامل دارند، زیرا با این کار دیگر نیازی به استفاده از کلمات عبور ندارند.

چگونگی رمزگذاری روی گوگل‌کروم.

    چگونگی رمزگذاری روی گوگل‌کروم یکی از راه‌هایی که از دسترسی افراد غریبه و سایر کاربران به تاریخچه جست وجوهای اینترنتی کاربران رایانه جلوگیری می‌کند، رمزگذاری برای مرورگر اینترنتی مورد استفاده آنهاست.

هک شدن اطلاعات 15 میلیون کاربر 500pix

    هک شدن اطلاعات 15 میلیون کاربر 500pix اطلاعات نزدیک به 15 میلیون کاربر این وب سایت تابستان گذشته توسط هکرها به سرقت رفته است. رخدادی که کسی متوجه آن نشده بود.

اپل باگ‌ گوشی‌های آیفون را برطرف کرد.

    اپل باگ‌ گوشی‌های آیفون را برطرف کرد مدتی بود که گوشی‌های آیفون دارای مشکلات امنیتی زیادی شده بودند اما اپل با ارائه آپدیت iOS 12.1.4 آن‌ها را برطرف کرد.

افزونه جدید گوگل پسوردهای لو رفته را به کاربر هشدار می‌دهد.

    افزونه جدید گوگل پسوردهای لو رفته را به کاربر هشدار می‌دهد گوگل افزونه جدیدی به مرورگر کروم افزوده که به محض آنکه فرد نام کاربری و پسوردی در گوگل وارد کند که ایمن نیست به او هشدار می دهد.

امنیت مجازی نسل پنجم اینترنت زیرسوال رفت!

  امنیت مجازی نسل پنجم اینترنت زیرسوال رفت! بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری هشدار داده‌اند که آسیب پذیری و حفره‌های امنیتی موجود در شبکه نسل پنجم اینترنت ممکن است امنیت اطلاعات کاربران را به مخاطره بیاندازد.

پشتیبانی از تاچ آیدی و فیس آیدی به واتس‌اپ در iOS اضافه شد

    پشتیبانی از تاچ آیدی و فیس آیدی به واتس‌اپ در iOS اضافه شد     واتس‌اپ در iOS به قابلیت پشتیبانی از تاچ آیدی و فیس آیدی مجهز شد. کاربران برای استفاده از این ویژگی باید به بخش تنظیمات مراجعه کنند.   واتس‌اپ در  اواخر سال 2014 به قابلیت رمزگذاری پیام ها مجهز