ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

جاسوسی پیمانکاران توئیتر از چهره‌های مشهور لو رفت

      جاسوسی پیمانکاران توئیتر از چهره‌های مشهور لو رفت  سال‌ها قبل از هک بی سابقه توئیتر که دو هفته قبل رخ داد، برخی پیمانکاران توئیتر با دسترسی به ابزار داخلی این شرکت از چهره‌های مشهور فعال در این شبکه اجتماعی جاسوسی می‌کردند.

هک بی‌سابقه توئیتر با مهندسی اجتماعی

  هک بی‌سابقه توئیتر با مهندسی اجتماعی  بامداد روز پنجشنبه به وقت تهران حساب‌های کاربری ده ها چهره مشهور در توئیتر مانند باراک اوباما، جو بایدن، الون ماسک، بیل گیتس و شرکت‌هایی مانند اپل و غیره هک شد.

پاک شدن خودکار داده‌های گوگل

     پاک شدن خودکار داده‌های گوگل با اجرای این تغییرات کاربران قادر خواهند شد به راحتی حالت ناشناس را فعال کنند، برای حفظ حریم شخصی‌شان بابت استفاده از فناوری‌های بهترهزینه کنند و در صورتی که گذرواژه‌شان در سطح وسیع لو رفت به آسانی بتوانند پیام هشدار دریافت کنند.

شایعه هک سامانه معاملاتی یک کارگزاری در پی اختلال فنی

     شایعه هک سامانه معاملاتی یک کارگزاری در پی اختلال فنی اختلال سامانه آنلاین معاملات یک کارگزاری بورس، باعث انتشار شایعه‌ای مبنی بر هک سامانه معاملات توسط هکرها شد که نگرانی سهامداران را به دنبال داشت، اما پیگیری‌ها نشان داد صرفا ایراد فنی یک قطعه کامپیوتری زمینه‌ساز انتشار این

باگ‌های آخرین آپدیت ویندوز۱۰

    باگ‌های آخرین آپدیت ویندوز۱۰  امنیت آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ تقویت شده است؛ اما متاسفانه در این نسخه از ویندوز باگ‌های نامطلوبی وجود دارد که پرینت گرفتن را غیرممکن می‌کند. 

سرقت اطلاعات کاربران رایتل پلیس را به میدان کشید!

   چندی پیش خبر لو رفتن اطلاعات بیش از ۵ میلیون کاربر رایتل در صد اخبار قرار گرفت. به گزارش رکنا، ظاهرا این اطلاعات که با هک شدن دیتابیس رایتل در اختیار قرار گرفته، شامل اسم، کد ملی، شماره تلفن، آدرس و کد پستی مشترکان می‌شود و در اینترنت برای فروش قرار گرفته است. سردار حسین

رفع مشکل امنیتی واتس‌اپ!!

  رفع مشکل امنیتی واتس‌اپ!! واتساپ با انتشار اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرده که مشکل امنیتی مربوط به افشای شماره تماس ۳۰۰ هزار نفر از کاربران این پیام رسان برطرف شده است.

هک اطلاعات 25 میلیون کاربر برنامه ریاضی مت – وی

    هک اطلاعات 25 میلیون کاربر برنامه ریاضی مت – وی اطلاعات و سوابق 25 میلیون نفر از کاربران یک برنامه ریاضی موسوم به مت – وی هک و در فضای مجازی منتشر شد. هکرها این اطلاعات را به فروش گذاشته اند.

تلاش فیس بوک برای تبدیل تهدید کرونا به فرصت!!

    تلاش فیس بوک برای تبدیل تهدید کرونا به فرصت.! در شرایطی که فیس بوک در سال های قبل به علت بی توجهی به امنیت و حریم شخصی کاربران خود مورد انتقاد بوده، تلاش دارد با عرضه ابزار مقابله با کرونا محبوبیت از دست رفته را به دست آورد.

هک کارت‌های بانکی مشتریان رستورانی زنجیره‌ای!

     هک کارت‌های بانکی مشتریان رستورانی زنجیره‌ای! محققان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که هکرها در چند سال اخیر با هک دستگاههای پرداخت پوز(POS) مستقر در یکی از رستوران‌های سیار زنجیره‌ای در آمریکا اطلاعات کارت‌های اعتباری و بانکی مشتریان را به سرقت ببرند.