ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

رمزنگاری اطلاعات شخصی کاربران اندرویدی توسط گوگل

    گوگل اطلاعات شخصی کاربران اندرویدی را رمزنگاری می‌کند گوگل اعلام کرده است که تمامی اطلاعات و داده‌های خصوصی کاربران که به صورت خودکار و اتوماتیک بر روی خدمات ابری اندرویدی ذخیره می‌شوند، رمزنگاری خواهند شد.

پیامی که کنسول PS4 را از کار می اندازد!

    ماجرا از جایی آغاز می شود که عده ای از کاربران کنسول PS4 هنگام تجربه بازی های ویدیویی یک پیام حاوی گلیچ و کدهای مخرب دریافت می کنند که این پیام خصوصی به سرعت دستگاه شما را از کار می اندازد. حال طبق گزارش کاربران، برای رفع این خرابی به ناچار باید از گزینه بازگشت به تنظیمات

بیانیه جامع فیسبوک در مورد هک ماه سپتامبر

    در ماه سپتامبر، هکرها از یک نقض در ویژگی view as فیسبوک برای دسترسی غیرمجاز به میلیون‌ها حساب کاربری استفاده کردند. حالا امروز کمپانی جامع‌ترین بیانیه خود را درباره اینکه از طریق این نقض چه اطلاعاتی مورد دسترسی قرارگرفته‌اند صادر کرده است.

هک تلفن‌های آیفون در چین باعث سرقت پول مشتریان شد

    هک تلفن‌های آیفون در چین باعث سرقت پول مشتریان شد رادیو بین المللی چین روز شنبه گزارش کرد بسیاری از مشترکان دارای گوشی‌های آیفون این روز‌ها اعلام کرده اند که پول آن‌ها از طریق نرم افزار 'علی پی' به سرقت رفته است.

فیس‌بوک پست‌های مرتبط با هک اخیرش را مسدود می‌کند!!

   اخیرا فیس‌بوک از هک ۵۰ میلیون حساب‌کاربری خود خبر داده بود و سایت‌های زیادی به این موضوع پرداختند، اما ظاهرا نظرات و پست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران در مورد هک اخیر ارسال می‌شود. چندان خوشایند فیس‌بوک نبوده و تصمیم گرفته ارسال این پست‌ها را متوقف کند.

شیوه جدید هک واتس‌اپ فاش شد!!

    شیوه جدید هک واتس‌اپ فاش شد به تازگی هکرها با استفاده از شیوه ای نوین و ویس میل، سعی می کنند کنترل حساب کاربری واتس اپ افراد را به دست گیرند. یک شکاف امنیتی جدید در واتس اپ کشف شده که مجرمان با استفاده از آن می توانند به اطلاعات کاربر دسترسی یابند.  

موقعیت مکانی کاربران اینستاگرام در دستان فیس‌بوک؟

  موقعیت مکانی کاربران اینستاگرام در دستان فیس‌بوک؟ به تازگی یک پژوهشگر امنیتی از احتمال در اختیار قرار دادن موقعیت مکانی کاربران اینستاگرام به فیس‌بوک خبر داده است.

بدافزار بانکی DanaBot

   بدافزار بانکی DanaBot که پیش‌تر در چندین کارزار سایبری، بانک‌های استرالیایی و اروپایی را هدف قرار داده بود بتازگی موسسات مالی آمریکا را در کانون آلودگی‌های خود قرار داده است.

باگ تلگرام آدرس IP کاربران را افشا می‌کند

      یک کارشناس امنیتی از وجود باگی امنیتی در تلگرام خبر داده که مکان کاربر را در معرض افشا قرار می دهد.   اپلیکیشن تلگرام به لطف رمزنگاری سراسری از نظر امنیت و پایبندی به حریم شخصی اعتبار مطلوبی را برای خود به هم زده با این حال این مساله به معنی خالی از ایراد بودن آن نیست

احتمال فاش شدن اطلاعات اینستاگرام پس از هک فیس بوک

   احتمال فاش شدن اطلاعات اینستاگرام پس از هک فیس بوک گزارشی جدید نشان می دهد احتمالا افرادی که حساب فیس بوک شان هک شده، اطلاعات اینستاگرام آنها نیز فاش شده است.