ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

ترفند جدید واتس اپ برای مبارزه با اخبار جعلی

    ترفند جدید واتس اپ برای مبارزه با اخبار جعلی / هر کاربر فقط 5 حق ارسال پیام تکراری دارد واتس اپ با یک ویژگی جدید در تلاش است روند مبارزه با خبرهای جعلی و ویروسی را جدی تر دنبال کند. بر اساس این ویژگی جدید، از این پس کاربران فقط حق دارند هر پیام را با 5 نفر به اشتراک بگذارند.

نقض حریم خصوصی کاربران توییتر توسط یک باگ نرم‌افزاری

   نقض حریم خصوصی کاربران توییتر توسط یک باگ نرم‌افزاری توییتر به تازگی اعتراف کرده که وجود یک باگ نرم‌افزاری در پلت‌فرم اندرویدی این اپلیکیشن موجب شده است که توییت‌های کاربران از سال ۲۰۱۴ تاکنون در معرض دید عموم کاربران قرار بگیرد.

اطلاعات کارجویان اینترنتی لو رفت!

    اطلاعات کارجویان اینترنتی لو رفت! اطلاعات بالغ بر ۲۰۰ میلیون نفر از جوانان چینی جویای کار که در وب سایت‌های اشتغال یابی ثبت نام کرده بودند، در یک حمله سایبری به سرقت رفته است.

بانک‌ها، اهداف حملات جدید مهاجمان سایبری

  بانک‌ها، اهداف حملات جدید مهاجمان سایبری یک گروه هکری پیشرفته در حال توزیع بدافزار جدیدی است که به هکر‌ها اجازه می‌دهد تا در یک عملیات سایبری با هدف سرقت اطلاعات، به remote desktop دسترسی داشته باشند

توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی

    توئیتر میزبان بزرگترین افشای اطلاعاتی شد هکرها در بزرگترین هک و حمله سایبری تاریخ آلمان به حساب‌های کاربری بسیاری از سیاست‌مداران و روزنامه‌نگاران فعال در این کشور نفوذ و دسترسی پیدا کردند.

برسی فعالیت هکر ها در سال 2018 میلادی

 برسی فعالیت هکر ها در سال 2018 میلادی به ادعای کارشناسان، سال گذشته دوران طلایی هکر‌ها بوده چرا که روی هم رفته اطلاعات بیش از یک میلیارد کاربر در سال ۲۰۱۸ میلادی دزیده شده و از دست سودجویان در امان نمانده است. امنیت دیتای کاربران به علت کلاه‌برداری‌های کارت اعتباری، باگ‌های فناوری، لو رفتن

عزم جدی گوگل برای مقابله با پیام‌های آلوده و مخرب

    عزم جدی گوگل برای مقابله با پیام‌های آلوده و مخرب گفته می‌شود نسخه جدید اپلیکیشن پیام‌رسان اندروید مسیجز قادر خواهد بود به مقابله با پیام‌های آلوده، مخرب و مزاحم بپردازد.

هک دوباره توئیتر پس از اعلام رفع باگ

     هک دوباره توئیتر پس از اعلام رفع باگ هرچند توئیتر اعلام کرد با رفع باگ دیگر کسی نمی‌تواند اکانت کاربران را هک کند، اما هکرها می‌گویند توئیتر راست نمی‌گوید.

روشی برای دور زدن سیستم احراز هویت دو عاملی جیمیل

    هکرها روشی برای دور زدن سیستم احراز هویت دو عاملی جیمیل پیدا کردند.   از قابلیت احراز هویت دو عاملی همواره تحت عنوان یکی از گام های رو به جلو شرکت ها در تامین امنیت آنلاین یاد شده است. این قابلیت همچنین امکانی را برای کاربران جیمیل فراهم نموده تا با اطمینان خاطر به اکانت های

اطلاعات حدود ۲۰ هزار دستگاه مودم اینترنت وای‌فای افشا شد

    اطلاعات حدود ۲۰ هزار دستگاه مودم اینترنت وای‌فای افشا شد مدت‌هاست که محققان بسیاری از امنیت ضعیف پروتکل‌های مودم‌های اینترنت بی‌سیم وای‌فای می‌گویند و همواره به کاربران وای‌فای هشدار می‌دهند که به امنیت سایبری در مودم‌های خانه یا محل کارشان اطمینان نکنند