ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » حساب کاربری مدیری شرکت امنیتی هک شد

حساب کاربری مدیری شرکت امنیتی هک شد

حساب کاربری مدیری شرکت امنیتی هک شد

 

شايد «جان مک آفي» مؤسس شرکت مک آفي و آنتي ويروس تجاري به همين نام يک متخصص امنيتي باشد اما هکرها ثابت کرده اند که در فضاي مجازي هيچ کس نفوذناپذير نيست.
 
او در توييتي از هک شدن حساب کاربري خود خبر داد که متن آن بدين شرح است:
فوري: حساب کاربري من هک شده و توييتر در جريان اين مساله قرار گرفته است. توييت هاي مربوط به ارز مجازي توسط من ارسال نشده است..
 
مک آفي در مصاحبه اي اعلام کرد که احتمالا موبايلش هک شده و اين اتفاق هنگام مشاهده هشداري مبني بر عدم پشتباني از سيم کارت اتفاق افتاده است.ظاهرا هکرها از حساب کاربري وي براي تبليغ ارزهاي مجازي کمتر شناخته شده استفاده کرده اند.اگرچه خود او هم در زمينه ارزهاي رمزنگاري شده تخصص دارد و قبلا در اين زمينه تبليغاتي را انجام داده، حالا اعلام کرده که از اين پس تنها هفته اي يکبار اين مطالب را منتشر مي کند.مک آفي در توييت ديگري از خودش به عنوان کسي ياد کرده که دشمنان زيادي دارد و هکرها به دنبال فرصتي براي ضربه زدن به وي هستند.
 
با اين حال برخي کاربران با اشاره به اينکه او بهترين و شاخته شده ترين گزينه براي تبليغ در توييتر نبوده درباره هک شدن اکانت مک آفي اظهار ترديد کرده اند.دلايل اين مساله اظهار نظرهاي ضد و نقيض خود اين متخصص امنيتي است چرا که وي قبلا اعلام کرده بود که هيچ صفحه اي در اينستاگرام ندارد اما بعدا معلوم شد که وي در سال گذشته حسابي کاربري را در اين سايت باز کرده است.علاوه بر اين او در سال 2012 به خاطر مرگ همسايه اش مورد سوء ظن قرار گرفت و در سال 2016 هم شانس خود را براي نامزدي رياست جمهوري آمريکا آزمود، هرچند در همان مرحله اول از عرصه رقابت ها حذف شد.
گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب

توسط : drweb  در تاریخ : 11-10-1396, 11:05   بازدیدها : 209   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .