ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » هک انجمن‌های بازی کلش رویال
هک انجمن‌های بازی کلش رویال

هک انجمن‌های بازی کلش رویال

 

شرکت سوپرسل که سازنده‌ی بازی‌های فوق‌محبوبی مانند کلش رویال است، در شهریور ماه دچار نقض داده شده و احتمال می‌رود داده‌های کاربران آن افشاء شده باشد.


مدیر انجمن‌های این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نفوذگران توانستند با بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌ها به وب‌گاه نفوذ کنند ولی در حالی‌که تلاش داشتند به حساب‌های کاربری نیز دست یابند، حساب‌های کاربری در حال حاضر در امنیت کامل هستند. تنها آدرس‌های رایانامه و گذرواژه‌های رمزنگاری‌شده افشاء شده و داده‌های دیگری به سرقت نرفته است.


تاکنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این نفوذ سایبری را برعهده نگرفته و مشخص نیست چه تعداد حساب کاربری در اثر این حمله تحت تأثیر قرار گرفته است اما شرکت سوپرسل اعلام کرده تمامی کاربران باید گذرواژه‌های حساب‌های کاربری خود را تغییر دهند. همچنین به کاربران توصیه شده به هیچ‌وجه از گواهی‌نامه‌های یکسان بر روی وب‌گاه‌های مختلف استفاده نکنند و اگر قبلاً از گذرواژه‌ی حساب‌های بازی خود در جای دیگری استفاده کردند، تمامی آن‌ها را تغییر دهند.


نفوذگران اغلب تلاش می‌کنند گذرواژه‌های کاربران بر روی سرویس‌های برخط و محبوب همچون گوگل و یاهو را به سرقت ببرند و اینک این نقض داده ممکن است سرویس‌های دیگری بجز کلش رویال را نیز تحت تأثیر قرار دهد. برای تغییر گذرواژه‌ی حساب انجمن کلش رویال، می‌توانید از این پیوند اقدام کنید.

 

 

منبع : asis


گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : mrpr  در تاریخ : 2-11-1395, 16:00   بازدیدها : 871   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .