ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » فیس بوک و مقابله با فعالیت های خرابکارانه شبکه های اجتماعی
فیس بوک و مقابله با فعالیت های خرابکارانه شبکه های اجتماعی

 

 

فیس بوک به منظور مقابله با فعالیت های خرابکارانه شبکه های اجتماعی کسپراسکی را به فهرست شرکت های ضد بدافزاری اضافه کرد.فیس بوک ابزاری برای برقراری تماس با افراد در سراسر دنیا است اما شبکه ای برای اشتراک گذاری مطالب با میلیون ها کاربر هدفی وسوسه انگیز برای مهاجمان و افراد خرابکار می باشد و حملاتی از قبیل تبلیغات مخرب، کمپین های سرقت هویت و کلاهبرداری ها به وفور در آن اتفاق می افتد.
هر ساله تعداد تهدیدات افزایش می یابد. امن نگه داشتن کاربران نیازمند تجربه شرکت های آنتی ویروس و ضد بدافزار است از این رو شرکت فیس بوک چندین سال است که برای مقابله با این تهدیدات با شرکت هایی مانند ESET، F-Secure و ترند میکرو همکاری می کند. جدیدا فیس بوک محصولات شرکت کسپراسکی را به فهرست شرکت های همکار خود اضافه کرده است تا از خدمات آن نیز بهره مند شود.
شرکت فیس بوک اعلام کرد که در مجموع بیش از دو میلیون کاربر از خدمات پاکسازی بدافزار رایگان استفاده می کنند.
در استراتژی جدید این شرکت، از ترکیبی از سیگنال ها برای کمک به پیدا کردن آلودگی های سیستم و پاکسازی بدافزارها استفاده می شود و قبل از آنکه بدافزار بر روی سیستم فعال شده و هرزنامه یا لینک مخرب ارسال کند، شناسایی شده و حذف می شود.
حذف بدافزار از منبع پیش از آنکه شانسی برای ارسال و گستردگی بر روی شبکه داشته باشد برای هر دوی کاربر و شرکت سودمند است. اگر بدافزاری بر روی سیستمی که به فیس بوک متصل شده است تشخیص داده شود، ابزار پاکسازی به کاربر پیشنهاد می شود تا مشکل را برطرف نماید. این ابزار در پیش زمینه کار خود را انجام داده و پس از حل مشکل پیامی برای کاربر ارسال می کند.

گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : drweb  در تاریخ : 3-06-1394, 10:10   بازدیدها : 2362   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .