ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

کمتر از ۱۰ درصد کاربران از ویژگی امنیتی گوگل استفاده می‌کنند

تنها کمتر از ۱۰ درصد کاربران از ویژگی امنیتی گوگل آگاه هستند و از آن استفاده می‌کنند.   

پاسخ هوشمند به گپ گوگل اضافه می‌شود

امروزه ارائه خدمات هوشمند فوری به یکی از نیازهای ضروری اکثر کاربران مبدل شده است. گوگل نیز قابلیت پاسخ هوشمند را به خدمات گپ خود می‌افزاید.

شنود اطلاعات با میکروفون موبایل

 برخی از بازی‌های اندروید بی سروصدا با استفاده از میکروفون خود، عادات تلویزیونی شما و یا هر چیزی را که از طریق گوشی هوشمند مشاهده می‌کنید ردیابی می‌کند.

ارز مجازی تلگرام عرضه می‌شود

 رویای «ارزی» آقای تلگرام ! محبوب‌ترین نرم‌افزار پیام‌رسان این روزهای ما، قرار است قدم‌های بزرگی در راه رشد و ورود به عرصه‌های جدید بردارد.  

مراقب نرم افزار مخرب تلیگرام باشید

 نرم‌افزاری جدید به نام «Teligram» به‌عنوان نسخه به‌روز شده پیام‌رسان تلگرام (Telegram) معرفی شده است.

امنیت کسب و کارهای آنلاین را چگونه جدی بگیریم

  اتفاقات روزهای اخیر و اختلالاتی که برای کسب و کارهای مجازی به وجود آمد نشان داد هنوز مسئولین، این نوع از کسب و کارها را جدی نگرفته اند. 

وقتی هک شدیم چه کار کنیم

  دراين مطلب يادخواهيد گرفت چگونه مشخص كنيدكه آياموبايل ياكامپيوترتان هك شده است؟دراین صورت با گوشی هک شده چه باید کرد؟ واگرچنينž است چكارمى‌توانيد برای رفع هک گوشی یاکامپیوترتان انجام دهيد.

چقدربه آنتی‌ویروس نیاز داریم؟!

  در واقع این طور به‌نظر می‌رسد که نصب آنتی‌ویروس تنها برای کاربران بی‌احتیاط الزام دارد، اما این دیدگاه کاملا غلط است. در روزگاری که حفره‌های قابل نفوذ و ضعف‌های امنیتی، بسیار سریع به جرایم سازمان‌دهی شده فروخته می‌شوند، دیگر هیچ کاربری در امان نخواهد بود.

چطور با GPS خاموش هم مي توان تحت نظر بود

    براي بسياري از افراد، امنيت واقعا مهم است. با وجود اينکه ما در شبکه هاي اجتماعي خيلي راحت از خودمان مي گوييم اما بخشي از زندگي هست که فقط و فقط مخصوص خود نگه مي داريم. چه رازهايي که مي دانيم، چه ارتباطاتي که داريم و چه مکان هايي که مي رويم. اين ها را لازم نيست همه بدانند.

گوگل از هکرها کمک می گیرد

  پروژه‌ صفر گوگل نام ابزاری است که به کمک هکرهای آیفون برای آشکارسازی سریع‌تر و کارآمدتر باگ‌های سیستم عامل این دستگاه می‌آید.گوگل ابزاری قوی برای محققان امنیتی ارائه داده است که بتوانند سیستم عامل آی‌اواس ۱۱.۱.۲ را هک و باگ‌های آن را پیدا کنند. این نسخه از سیستم‌عامل آیفون، جدیدترین نسخه