ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » معرفی آنتی ویروس بیت دیفندر - Bitdefender

معرفی آنتی ویروس بیت دیفندر - Bitdefender

معرفی آنتی ویروس بیت دیفندر - Bitdefender

 

بیت‌دیفندر ، (به انگلیسی: Bitdefender) توسط شرکت نرم‌افزاری سافت وین از سال ۲۰۰۱ میلادی تاکنون منتشر می‌شود. این شرکت در رومانی مستقر بوده و ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از محصولات آن بهره‌مند هستند.AVX نام این نرم‌افزار در طی سالهای ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ میلادی بود و از سال ۲۰۰۱ نام آن به بیت‌دیفندر تغییر داده شد.
 

محصولات بیت‌دیفندر برای استفاده در رایانه‌های خانگی شامل نسخه‌های رایگان و تجاری زیر می‌باشد:

 
BitDefender Total Security
BitDefender Internet Security
BitDefender Antivirus plus
BitDefender Antivirus for MAC
BitDefender Mobile Security
 
بيت ديفندر يکي از توليد کنندگان مطرح محصولات امنيت اطلاعات جهان مي باشد. از زمان تاسيس بيت ديفندر در سال دو هزار و يک ميلادي تا کنون اين شرکت موفق به ابداع روش ها و تکنولوژي هاي پيشرفته پيشگيرانه جهت مقابله با انواع بد افزارهاي اينترنتي گرديده است. بيت ديفندر سهم قابل توجهي از نيازهاي کشورهاي اتحاديه اروپا را تامين نموده و در راستاي اهداف خود بازارهاي کشورهاي آسيائي را در دستور کار خود قرار داده است .
در پايان سال 2007 بيت ديفندر با سرمايه گذاري عظيمي توسط شرکت هاي سرمايه گذاري روماني و اتحاديه اروپا طرح توسعه خود را تکميل نموده است. بيت ديفندر با ابداع تکنولوژي هاي جديد موفق به کسب جوايز بين المللي زيادي از جمله checkmark, ICSA lab, Virus Buleti, AV-test.org, IST prze گرديده است.
 
سیستم مورد نیاز محصولات بیت دیفندر : Win 7 . Win 8 . Win 8.1 . Win 10
 

هر سال ويرايش جديدي از محصولات امنيت اطلاعات شخصي و تحت شبکه توسط بيت ديفندر توليد مي شود. بيت ديفندر در سال 2006 ميلادي تکنولوژي منحصر به فرد خود را به نام ( B-HAVE ( Behavioral Heuristic lin Virtual Environments که تکنولوژي تحليل رفتار نرم افزارها مي باشد را توسط محصولات خود به جهانيان ارائه داد. ديگر تکنولوژي هاي انحصاري بيت ديفندر Neu Net و Image Filter مي باشند که با بکارگيري آنان شناسائي هرزنامه هاي ميل سرورها اين محصولات را در زمره بهترين محصولات سال 2007 قرار داده است. همچنين در سال 2007 تکنولوژي ضد ويروس جهت موبايل و PDA نيز توسط بيت ديفندر ارائه شد. روزانه بيت ديفندر از امنيت اطلاعات ميليون ها کاربر در سراسر جهان محافظت مي نمايد. بيت ديفندر امنيت اطلاعات يکصد ميليون نفر را در يکصد و بيست کشور جهان به عهده گرفته است.
 

معرفی آنتی ویروس بیت دیفندر - Bitdefender

 

نماینده رسمی آنتی ویروس بیت دیفندر در ایران : متاسفانه بسیاری از شرکت ها خود را به عنوان نماینده رسمی و یا حتی انصاری این آنتی ویروس در ایران معرفی میکنند اما در سایت رسمی این آنتی ویروس تنها نماینده رسمی اعلام شده آسیایی در کشور تایلند است و در تاریخ ارائه این خبر 20-09-1396 هیچ نماینده رسمی در ایران و یا خاور میانه معرفی نشده است. 


گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب

توسط : drweb  در تاریخ : 12-09-1396, 14:38   بازدیدها : 472   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .