ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » معرفی آنتی ویروس بولگارد - BullGuard
معرفی آنتی ویروس بولگارد - BullGuard

معرفی آنتی ویروس بولگارد - BullGuard

 

بول‌گارد (به انگلیسی: BullGuard) یک شرکت امنیتی اینترنت است که توسط مورتن لوند و ثیز ساندرگراد در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد. محصولات این شرکت شامل نرم‌افزارهای ضدویروس و ضدجاسوس‌افزار برای رایانه‌ها و تلفن‌های همراه است. دفتر مرکزی این شرکت در لندن قرار دارد و در بیش از شش کشور دیگر نیز نمایندگانی دارد. اولین نسخه از نرم‌افزارهای بول‌گارد در ژوئن ۲۰۰۲ ارائه شد و در سال ۲۰۰۳ بیش از سه میلیون کاربر از نرم‌افزارهای بول‌گارد استفاده می‌کردند.

 
آنتی ویروس بولگارد یکی از بیشترین رشد ها را در میان شرکت های تازه در این حوزه داشته که در گوگل پلی نزدیک به 500 هزار دانلود داشته است.
شرکت بولگارد ( به انگلیسی: Bullguard ) : شرکت بولگارد Bullguard از سال 2002 شروع به کار کرد.و یکی از برندهای امنیت موبایل و اینترنت با سریع ترین رشد محسوب می شود.
 
در سال ۲۰۰۶ بارگیری محصولات این شرکت در زمینه نرم‌افزارهای رایانه‌ها و تلفن‌های همراه به بیش از ۱۶ میلیون بار رسید. بول‌گارد از سامانه ضدویروس بیت‌دفندر در نرم‌افزار خود استفاده می‌کند. محافظ اینترنتی (اینترنت سکیورتی) بول‌گارد نسخه ۹ آخرین نسخه از این نرم‌افزار است که شامل ضدویروس، ضدجاسوس‌افزار، دیوار آتش، ضدهرزنامه و پشتیبان گیر می‌شود.
 
 

معرفی آنتی ویروس بولگارد - BullGuard

 

معرفی آنتی ویروس بولگارد (به زبان انگلیسی: Antivirus Bullguard ): آنتی ویروس بولگارد به همراه یک سیستم حفاظت غیرقابل نفود بر اساس چندین لایه دفاعی عرضه می شود. این آنتی ویروس
باعث می شود که همه خطرهای آنلاین از جمله جدید ترین انواع ویروس ها، هرزنامه ها، فیشینگ،روت کیت، بات‌نت ها و پیوندها و هرزنامه های مشکوک خارج از سیستم شما باقی بمانند.
آنتی ویروس بولگارد دو محصول مخصوص رایانه و موبایل های اندرویدی دارد.
 
هم اکنون این شرکت نسخه‌های ۱۲ آنتی ویروسهای خانگی و نسخه ۱۰ موبایل سکیوریتی خود را ارائه داده است. محصولات این شرکت در تستهای مقایسه ای مانند AV-TEST , AV-Comparatives و Virus Bulletin توانسته نتایج خوبی را کسب نماید.
 
نماینده رسمی آنتی ویروس بولگارد در ایران : در حال حاظر  آنتی ویروس بولگارد دارای 2 نماینده رسمی در ایران است. شرکت سافت یاب و ارتباط امن به عنوان نمایندگان رسمی فروش و توزیع  آنتی ویروس بولگارد در وب سایت رسمی این آنتی ویروس معرفی شده اند .


گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : drweb  در تاریخ : 12-09-1396, 14:37   بازدیدها : 1613   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .