ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

باج افزار Help Help Help

   اگر به دنبال باج افزاری می گردید که علاوه بر کار رمزنگاری به پیشه ای دیگر مبادرت ورزد بلاشک می توان از باج افزار Help Help Help نام برد، چون این باج افزار علاوه بر رمزنگاری سیستم میزبان بدنبال شماره حساب بانکی و مشخصات ورودی برای دسترسی به حساب بانکی کاربران نیز می باشد.  

باج افزار Popcorn Time

    باج افزار Popcorn Time از تکنولوژی AES-256 برای رمزنگاری فایلهای کاربران استفاده می کند، پس از رمزنگاری فایل ها از شما درخواست باج می کند. جالب است بدانید که این باج افزار ابتدا یک نسخه دمو خود را راه اندازی کرده و به رمزنگاری فولدری که خود در میزکار دستگاه می سازد، می پردازد.

باج افزار Netflix

      باج افزار Netflix که از خانواده باج افزار قدیمی تر Netix می باشد که یک نرم افزارمخفی  است که  بوسیله یک نرم افزار مخرب منتشر می شود. این نرم افزار مخرب که Netflix Login Generator v1.1.exe نام دارد از منابع  و لینک های آلوده دانلود شده و بر روی سیستم نصب می

باج افزار Xcrypt

  اگر به دنبال یک باج افزار کلاسیک می گردید حتما به باج افزار Xcrypt خواهید رسید، این باج افزار بلافاصله بدون هیچ پیش مرگ وارد سیستم شده و بلافاصله پس از ورود به سیستم شروع به فعالیت می کند و شروع به رمزنگاری فایلها می کند و متاسفانه اغلب زمانی کشف می شود که کار از کار گذشته است.