آموزش طراحی سایت معرفی آنتی ویروس ای اسکن - eScan » باشگاه امنیت اطلاعات دکتروب | آنتی ویروس دکتر وب

ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » معرفی آنتی ویروس ای اسکن - eScan
معرفی آنتی ویروس ای اسکن - eScan

 

معرفی آنتی ویروس ای اسکن - eScan

 

شرکت ای اسکن تامین کننده راه حلهای امنیت اطلاعات در برابر حملات سایبری و ایجاد کننده فضای امن اینترنتی است.محصولات این شرکت شامل eScan و Mailscan می باشد که در برگیرنده آنتی ویروس، آنتی اسپایور، امنیت محتوا، آنتی اسپم و راه حلهای پیشگیری از نفوذ به شبکه است که در هند ثبت شده و در سراسر دنیا دارای دفاتر متعددی است که اکنون در 100 کشور دنیا فعال است.
 
موسس این شرکت در سال 1993 یک تکنوکرات پویا و کار آفرین به نام Govind Rammurthy   بوده است. این شرکت به واسطه تعریف جدیدی که برای راهکارهای امنیتی انجام داده است و همچنین تولید فناوری های به روز و خلاق همواره حرکتی روبه جلو و پیشرفتی چشمگیر را داشته است. اساس کار این شرکت ارائه راه حل ها و راهکارهای امنیتی برای کامپیوتر های خانگی و همچنین شبکه های کوچک و بزرگ است.
 
دفتر مرکزی این شرکت در شهر بمبئی هند بوده و در زمینه ساخت و توسعه نرم افزار مشغول به فعالیت می باشد.این شرکت شامل بخشهای مختلفی از جمله مرکز توسعه نرم افزار، پرسش و پاسخ، تحقیق و توسعه و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد که از طریق 5 دفتر منطقه ای در هند و با بیش از 300 کارمند در سراسر دنیا در حال ارائه خدمات به کاربران خود می باشد.
 محصولات این شرکت به 18 زبان دنیا در دسترس است و به زودی نسخه فارسی سازی شده این محصول نیز آماده عرضه به بازار خواهد شد. دفاتر اصلی این شرکت در کشورهای هند، آلمان، مالزی، آفریقای جنوبی، آمریکا، امارات و فیلیپین واقعند.
 

معرفی آنتی ویروس ای اسکن - eScan

 

 
- ای اسکن یونیورسال - همراه با تکنولوژی ابر برای کاربران خانگی ( NEW )
- ای اسکن با امنیت جامع - همراه با تکنولوژی ابر برای کاربران خانگی (NEW)
- ای اسکن CS  - برای شبکه های سازمانی همراه با تکنولوژی ابر (NEW)
- ای اسکن 360  - برای شبکه های بزرگ سازمانی(NEW)
- نسخه سازمانی ای اسکن (با پشتیبانی از شبکه های چندگانه و ترکیبی) (NEW)
- اینترنت سکیوریتی سوییت خانگی
- آنتی ویروس خانگی
- موبایل سکیوریتی برای اندرویید
- تبلت سکیوریتی برای اندرویید
- اینترنت سکیوریتی برای شبکه های کوچک
آنتی ویروس برای شبکه های کوچک

نماینده رسمی آنتی ویروس ای اسکن در ایران : متاسفانه بسیاری از شرکت ها خود را به عنوان نماینده رسمی و یا حتی انصاری آنتی ویروس اس اسکن در ایران معرفی میکنند اما در سایت رسمی آنتی ویروس ای اسکن نامی از نماینده ای در ایران برای ارائه خدمات یا فروش محصول وجود ندارد و در تاریخ ارائه این خبر 20-09-1396 هیچ نماینده رسمی در ایران معرفی نشده است.


گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : drweb  در تاریخ : 12-09-1396, 14:46   بازدیدها : 1378   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .