ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » معرفی آنتی ویروس آویرا - AVIRA
معرفی آنتی ویروس آویرا - AVIRA

 

معرفی آنتی ویروس آویرا - AVIRA

 
 
آویرا مجموعه نرم‌افزارهای امنیتی را شامل می‌شود که توسط شرکت نرم‌افزاری Avira GmbH در کشور آلمان ارائه می‌گردد. این شرکت بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر و ۳۰۰ پرسنل در سراسر جهان دارا می‌باشد. نسخه رایگان ضدویروس آویرا در سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ جز ۱۰۰ محصول برتر رایانه ای توسط مجله PC World معرفی گردید.
 
شركت آویرا با بیش از 200 میلیون مشتری و 700 پرسنل، یكی از بزرگترین شركت‌های ارایه‌كننده راهكارها و محصولات امنیتی در دنیا بحساب می‌آید. نمایش خیره کننده این شرکت در چهار سال گذشته، در بدست آوردن گواهینامه‌های معتبر بین المللی، جایگاه بسیار ویژه و ممتازی را برای این محصول در مقایسه با دیگر سازندگان محصولات ضدویروس فراهم ساخت. 
 

معرفی آنتی ویروس آویرا - AVIRA

 

 آویرا محدوده‌ی وسیع و جامعی از محصولات را برای كاربران گوناگون از مصرف کنندگان سیستم‌های موبایل تا شبكه‌های بزرگ فراهم ساخته است. برخی از این محصولات عبارتند از ضد ویروس برای سرورهای ویندوز، یونیكس، سولاریس، ضد ویروس برای دروازه های اینترنت SQUID و ISA و همچنین ارایه كننده محصولات امنیت ایمیل سرورها (ضد ویروس و ضد اسپم) برای كلیه ایمیل سرورها از جمله ایمیل سرورهای یونیكس و Exchange و ضد ویروس برای سرورهای پورتال مانند SharePoint و ...
 
نرم‌افزارهای امنیتی آویرا برای کاربردهای خانگی و تجاری کوچک شامل سه مجموعه می‌شود :

-Avira AntiVir Personal که نسخه رایگان ضدویروس آویرا می‌باشد.
-Avira AntiVir Premium که نسخه تجاری ضدویروس آن می‌باشد.
-Avira Premium Security Suite که تجاری و شامل ضدویروس، ضد جاسوس افزار، دیوار آتش و ضد هرزنامه می‌باشد.
 

معرفی آنتی ویروس آویرا - AVIRA

 

در چهار سال اخیر، آویرا همراه از رتبه قابل توجهی در رده بندی بهترین ضدویروس‌های دنیا برخوردار بوده . كسب بالاترین درصد شناسایی در اغلب تستهای 4 سال اخیر، جایزه بهترین ضد ویروس سال 2008 و سریع‌ترین ضدویروس در سال 2009 توسط سازمان av-comparatives.org و دریافت اغلب گواهینامه VB100% از سوی سازمان ویروس بولیتن و ... همه گواه همین ادعا هستند.

 

 

نماینده رسمی آنتی ویروس آویرا در ایران : در حال حاضر آنتی ویروس آویرا دارای 12 نماینده رسمی در ایران است. انگیزه نگار خاوران ، امن پردازان کویر بهمراه 10 شرکت دیگر  به عنوان نماینده رسمی فروش و توزیع آنتی ویروس آویرا در سایت رسمی این آنتی ویروس معرفی شده اند .  

گردآوری و انتشار : آنتی ویروس دکتر وب


توسط : drweb  در تاریخ : 12-09-1396, 14:41   بازدیدها : 1550   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .