ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

Loapi تروجان خطرناک اندرویدی

  کاربران با کلیک کردن بر روی بنر تبلیغاتی و دانلود نرم افزار جعلی آنتی ویروس یا برنامه هایی با محتوای بزرگسالان تروجان Loapi را دریافت می کنند. پس از نصب تروجان، Loapi درخواست مدیریت دستگاه را می دهد.

هکرها بدافزار Triton را به جان یک کارخانه صنعتی انداختند

  هکرها در اقدامی دست به هک یک کارخانه صنعتی زدند و موفق شدند با هک سیستم امنیتی  آن از طریق بدافزار Triton در زیرساخت‌های اصلی کارخانه اختلال ایجاد کنند.  

معرفی آنتی ویروس ای وی جی - AVG

ای‌وی‌جی (به انگلیسی: AVG) نام یک سری از محصولات ضد ویروس برای پلاتفرم ویندوز و لینوکس می‌باشد.ای‌وی‌جی توسط شرکت AVG Technologies که یک شرکت خصوصی در کشور جمهوری چک می‌باشد تولید می‌گردد.

معرفی آنتی ویروس ای اسکن - eScan

  شرکت ای اسکن تامین کننده راه حلهای امنیت اطلاعات در برابر حملات سایبری و ایجاد کننده فضای امن اینترنتی است.محصولات این شرکت شامل eScan و Mailscan می باشد که در برگیرنده آنتی ویروس، آنتی اسپایور، امنیت محتوا، آنتی اسپم و راه حلهای پیشگیری از نفوذ به شبکه است که در هند ثبت شده و در سراسر

معرفی آنتی ویروس پاندا - Panda

 پاندا سکیوریتی (به انگلیسی: Panda Security) (با نام قبلی Panda Software) یک شرکت امنیت رایانه‌است که در سال ۱۹۹۰ توسط میکل اوری‌زاربارنا مدیرعامل سابق شرکت پاندا در شهر بیلبائو اسپانیا تاسیس شد.

معرفی آنتی ویروس آوست - Avast

  ضد ویروس آواست (به انگلیسی: avast! antivirus) نرم‌افزار ضدویروسی که توسط شرکت نرم‌افزاری آواست سافت‌ویر مستقر در شهر پراگ جمهوری چک ارائه می‌گردد. و برای اولین بار در سال ۱۹۸۸ منتشر شد. این نرم‌افزار دارای نسخه‌های رایگان و تجاری می‌باشد.

آنتی ویروس 360 توتال سکیوریتی - 360 Total Security

    آنتی ویروس 360 Total Security یک پیشرو در نرم افزار آنتی ویروس است. با بیش از یک میلیارد کاربر اینترنتی فعال ( نسخه رایگان آن ) ، شهرت جهانی به دست آورده است.

معرفی آنتی ویروس اف سکیور - F-Secure

 شرکت اف‌سکیور(Data Fellows سابق) یک شرکت فنلاندی تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی و ضدویروس مستقر در هلسینکی می‌باشد.

معرفی آنتی ویروس آویرا - AVIRA

  آویرا مجموعه نرم‌افزارهای امنیتی را شامل می‌شود که توسط شرکت نرم‌افزاری Avira GmbH در کشور آلمان ارائه می‌گردد. این شرکت بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر و ۳۰۰ پرسنل در سراسر جهان دارا می‌باشد. نسخه رایگان ضدویروس آویرا در سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ جز ۱۰۰ محصول برتر رایانه ای توسط مجله PC World معرفی

معرفی آنتی ویروس جی دیتا - G Data

نرم‌افزار های امنیتی جی دیتا یک مجموعه ضد تروجان از راهکارهای شرکت نرم‌افزاری جی دیتا می‌باشد. این شرکت در بوخوم یکی از شهرهای آلمان در سال ۱۹۸۵ با شرکت‌های فرعی در آمریکای شمالی در حال حاضر در آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده آمریکا واقع آنها هستند تأسیس شد.